Структура бібліотеки


Директор  - Бугайова  Олена Василівна (тел.04338 2-25-29).Відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів. - 
 бібліотекар Коляда Л.Г.

  Відділ представлений найкращими творами дитячої світової та української літератури, багатьма енциклопедичними виданнями, розмаїттям дитячих журналів та газет. Читачі тут мають змогу поринути в цікавий світ казки, провести вільний час за цікавою творчою роботою, стати учасником конкурсів та вікторин. Для покращення комфорту маленьких читачів у відділі створено м'який дитячий куточок.Відділ абонементу для учнів 5-9 класів. - бібліотекар  Біла Н.М.
пропонує вільний доступ до книжок, що створює всі умови для самостійного пошуку книги читачем.  Бібліотекар відділу організовуює для своїх читачів: тематичні книжкові виставки, викладки нових надходжень, перегляди літератури тощо. Тут можна поспілкуватися в гуртку "Друзі природи", знайти цікаве заняття для душі, просто познайомитись зі своїми ровесниками.
Відділ читальної зали  для учнів 1-9кл. -
 бібліотекарі Охота О.М.,Грицишина В.П.

укомплектований багатим за своїм складом фондом літератури на допомогу шкільним програмам, довідковими та енциклопедичними виданнями, періодикою для всіх категорій користувачів, Інтернет-ресурсами. Працівники відділу надають допомогу в підборі потрібної літератури для написання рефератів, творів. доповідей та повідомлень, організовують інформаційні години, презентації літератури, літературні та тематичні свята. Також постійно виставляються творчі роботи читачів бібліотеки.Чекаємо Вас у стінах бібліотеки!!!


Немає коментарів:

Дописати коментар