Пропонуємо прочитати

Після нищівної поразки темнони прагнуть реваншу. За допомогою підступного обману вони дізнаються, як послабити хрангелів. І ось вже хрангели стрімко втрачають енергію, а беззахисні дитячі душі їхніх підопічних стають як ніколи уразливими. Війна Світла і Темряви спалахує знову, і хрангели самовіддано кидаються у бій. Вони знов переможуть, тому що на стороні хрангелів — Добро і Любов.
Ініна, Н. 
Вартові добра [Текст] : роман / Н. Ініна. - Х. : Ранок, 2016. - 272 с. : іл. - ISBN 978-617-09-2479-7 : 115 грн.

Та осінь невпізнанно змінила їх, давши несподівані переживання. Їхній гімназійний клас такий самий, як і в усіх гімназіях, а вони — звичайні гімназисти. Ростуть, роблять кроки у світ і борються за територію свого «Я». Як уміють — дружать. І помиляються, як усі.
Морозенко, М. 
Я закохалася [Текст] : повість / М. Морозенко. - К. : Академія, 2017. - 128 с. - ISBN 978-966-580-510-6 : 65 грн.

   Мілка і її компанія — комфортний світ дівчат із сорокової школи. У їхні майже шістнадцять усе вабить і складається більш-менш очікувано.Їм кортить пізнати життя в житті, поза межами шкільних занять, недолугих побачень з однолітками і спостережень за «щастям» батьків, які «вже давно не сплять в одному ліжку».
Біла, Н. 
Крута компанія [Текст] : повість / Н. Біла. - К. : Академія, 2017. - 160 с. - ISBN 978-966-580-504-5 : 71 грн., 75 грн.

   Раніше Анне Беа, Нільсові та їхнім друзям із найнижчої у школі касти не давали спокою суперкруті. Та, схоже, крутелиці так уже допекли одна одній і всім навколо, що з ними перестали рахуватися. Тепер друзі можуть перевести подих і разом святкувати свою несподівану свободу. Але чи так уже й легко бути суперкрутими і популярними? Чи треба бути у вищій касті, щоб виступати у найкращому шкільному гурті? І чи зможуть нижча і вища касти знайти спільну мову? Все вирішиться під час найфантастичнішої гелловінської вечірки, на яку вас теж запрошено.
Сульберг, А. А. 
Суперкруті догралися [Текст] : повість / А. А. Сульберг ; пер. з нор. Н. Іваничук. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2017. - 192 с. - ISBN 978-617-679-354-0 : 65 грн.

  Майлзу Голтеру набридло безпечне домашнє існування. Все його життя - це повна відсутність подій, а його одержимість останніми словами видатних людей ще більше змушує його прагнути отого "великого можливо" (як сказав Франсуа Рабле). Він готовий до подорожі, до божевільної втечі. Й тоді на його шляху постає Аляска Янг. Прегарна, розумна, кумедна, сексуальна, саморуйнівна, збентежена й неймовірно приваблива Аляска Янг. Вона сама - ціла подія. Вона затягує Майлза у свій світ, у "велике можливо", вона краде його серце. Відтепер ніколи вже не буде, як раніше.
Грін, Дж. 
В пошуках Аляски [Текст] : роман / Дж. Грін ; пер. з англ. В. Назаренко. - К. : КМ-БУКС, 2017. - 288 с. - ISBN 978-617-7409-29-7 : 105 грн.
Захоплива історія про величезне місто, в якому живе справжня котяча банда. Вирушаючи на пошуки смаколиків, дорослі коти потрапляють до підступної пастки. Хто ж допоможе хвостатій компанії? Смішні ілюстрації роблять котячі пригоди ще цікавішими!
Метцмаєр, К. 
Котяча банда [Текст] / К. Метцмаєр ; іл. Г. Мабіра. - Х. : Віват, 2016. - 32 с.

  Це подарункове видання презентують наймолодшим читачам два видатні митці – письменник Василь Шкляр та художник Кость Лавро. Дитячий світ – то суцільні дива та неймовірні пригоди. І якими ж яскравими вони постають в оповідках автора знаменитого «Чорного Ворона» під пензлем одного з найкращих європейських ілюстраторів. Паралельний текст англійською стане унікальною допомогою для розумненьких хлопчаків і дівчаток, охочих змалечку вивчити іноземну мову.
Шкляр, В. М. 
Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді [Текст] = Woofy the Dog, a Hightingale, a Bumblebee, and two Acorns : оповідання / В. М. Шкляр ; худож. К. Лавро. - Львів : Апріорі, 2016. - 48 с. : іл. - ISBN 978-617-629-319-4 : 175 грн.

  Що гранітна брила робить у кіно? І як продати лосю протигаз? Яким чином гори перебралися до Швейцарії? І як хробачку потрапити до Гонконґу? Світ сповнений загадок, і з кожної можна зробити історію. Франц Голер - майстер таких історій. Його секрет у тому, щоб нічого не сприймати як належне. Треба ставити навіть найдивніші запитання і випробовувати найсмішніші відповіді. Саме так чинять діти, тому вони й сміються з його історій. Варто їх просто почитати (та й батькам буде з чого повеселитися).
Голер, Ф. 
Велика книжка [Текст] : історії для дітей / Ф. Голер ; іл. Н. Гайдельбах. - Чернівці : Чорні вівці, 2017. - 320 с. : іл. - ISBN 978-617-614-163-1 : 275 грн.

Немає коментарів:

Дописати коментар