середа, 18 грудня 2013 р.

Святий Миколай в бібліотеку завітай
          День Святого Миколая справжнє свято для дітей. Адже Святий Миколай уособлює в собі доброту і милосердя. В цьому переконалися учні молодших класів Голодьківської СЗШ І-ІІ ступенів, які завітали в цей день в Хмільницьку  районну бібліотеку для дітей на свято: «Святий Миколай до нас завітай». Святковий настрій створили  вихованці Хмільницької школи мистецтв, розважаючи присутніх веселими дитячими піснями та колядками. 

  Викликала захоплення у дітей поява театру юного глядача с.Думенок.

 Після перегляду театралізованої української казки "Колосок" діти зрозуміли народну мудрість: «Хто не працює, то й не їсть». 


Найбільшим і найприємнішим  сюрпризом стала зустріч дітей зі Святим Миколаєм, який разом з ангелятами  привітав дітей із святом, побажав їм  здійснення заповітних мрій, бути дбайливими і терпеливими, працьовитими,  відкривати своє серце для добра і дарувати людям хоч крихітку тепла. А ще організував для дітей традиційні народні забави  та вручив по закінченню заходу солодкі подарунки.Метою проведення свята було виховання зростаючого покоління в дусі поваги до народних звичаїв і традицій, популяризація літератури з народознавства, представленої на книжковій викладці: «Святий Миколай крокує Україною» та залучення читачів до бібліотеки.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар