пʼятниця, 28 лютого 2014 р.

Шевченко - наш, він на усі роки!       «Вічно живе Шевченкове слово» - саме так назвали літературний вечір, присвячений 200 – річчю від дня народження Т.Шевченка, який проведено з метою ознайомлення дітей  5-9 класів з долею Т Шевченка, сприяння усвідомленню унікальної особистості Кобзаря, значення його творчості в житті кожного українця, виховання патріотизму та любові дітей до України на геніальних творах поета – борця, пророка української наці, а також популяризації літератури Т. Г. Шевченка та про нього.            Ведучі літературного вечора бібліотекар Коляда Л.Г. і учень 9 класу Музика Ярослав наголошують дітям, що Тарас Шевченко є символом народної волі та високих моральних устоїв. 


          Пісні на вірші Шевченка звучали на вечорі: це « Сонце заходить, гори чорніють…» у виконанні бандуристів школи мистецтв Ващенко Каріни, «Бандуристе, орле сизий», «Зоре моя вечірняя» у виконанні Ханзадоєвої Сабіни, «Тече вода із – за гаю…», «Зацвіла в долині червона калина…» у виконанні Козубської Яни та Козак Ані.

 
Бібліотекар села Соколова Якобнюк Галина Карлівна зі своїми читачами Цюрпітою Юлею, Войтюк Оленою, Скородняк Оленою відтворили сценку « Мій Кобзар».

 Із заходу присутні винесли такий урок:
Шевченко для нас – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, з чого черпають сили та надії.

Немає коментарів:

Дописати коментар