вівторок, 28 липня 2015 р.

О слово моє, звучи стоголосо!

  В районній бібліотеці для дітей відбувся літературно - музичний вечір з нагоди 55-річчя від дня народження  щирої, ніжної, відважної поетки, самобутньої співачки і художниці, виконавиці оригінального автентичного співу, зокрема пісень на власні вірші та на твори  інших поетів; переможиці районного та лауреата Вінницького обласного конкурсу "Колискова пісня"; члена Всеукраїнського літературно - мистецького клубу "Золота троянда", Почесного  члена Старосинявського районного літературного об'єднання "Джерелинка" Хмельницька обл.), дипломанта Всеукраїнського фестивалю "Підкова Пегаса", нашої землячки Віри Шурман, матері 5-ьох донечок і бабусі 7-и онуків.
          Віра Шурман народилася в с. Воробіївка. Зараз проживає у Хмільнику. Друкується у періодиці, є одним із авторів колективних збірників поезій: "Пелюстки троянди", "Зоряні роси", "Село моє - ти писанка подільська", "Квітне у Хміль-граді Золота Троянда", "Голосом майдану", "Дух вічний України".
       Працівники бібліотеки організували книжково - ілюстративну виставку "А мрія у слово вдяглася, на якій представленні не тільки збірники із поезією Віри Іванівни, а й її малюнки, малюнки її дітей та онуків; також подяки, грамоти, дипломи.
       Свято пройшло в теплій, дружній атмосфері . На святі звучали пісні і вірші поетеси у її виконанні та у виконанні читачів бібліотеки. 
       Несподіваним подарунком  ювілярці стали пісні у виконанні постійної читачки нашої бібліотеки, учасниці майже усіх заходів Оксани Соловей.
       А ще вітали  іменинницю запрошені  члени літературно - мистецького клубу "Золота троянда" Микола та Володимир Заруби, М. Стасюк, А. Коришкова, В. Павленко, Л.Сердунич та інші.
       
Немає коментарів:

Дописати коментар