суботу, 17 вересня 2016 р.

МИ ВИЙДЕМО З БІДИ, Я ЗНАЮ, НЕОДМІННО!!!

          Словами Жанни Дмитренко, які співпадають із нашими переконаннями, ми завершили розгорнуту книжково-ілюстративну виставку «Ми вистоїмо! Ми переможемо!», презентація якої відбулася в районній бібліотеці для дітей.
        Зміст виставки розкривають два великих розділи.  Перший – «Майдан – волелюбної нації символ» (Л.Сердунич). Тут зібрані документи, які освітлюють події, що змінили долю України; про Небесну сотню; книги  українських, вінницьких та хмільницьких поетів про Майдан.   
         Для висвітлення теми другої частини виставки ми взяли слова із гімну України «В ріднім краї панувати не дамо нікому». 
       Книги, представлені у цьому розділі допоможуть зрозуміти глибинне підгрунтя конфлікту між Європою та Євразією на землях України; розкажуть про мужність та неймовірний героїзм українських солдатів і офіцерів в «Іловайському котлі» та аеропорту Донецька. 
       Ведучі  розповіли про Хмільничан, які віддали найдорожче -  своє життя – за єдність України.
       Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих.
Цікавим доповненням до виставки стали дитячі малюнки та експонати із зони АТО, надані волонтерами.
         З великою цікавістю діти слухали виступ запрошеного волонтера, патріота, справжнього українця Віктора Івановича Ткачука, який не тільки розповів про зародження та діяльність волонтерського руху в Хмільнику, а й показав фотографії та відео, зняті на Сході.

       Окрасою презентації був виступ Анжели Анатолівни Веремій – вчителя української мови та літератури у середній школі І-ІІІ ступенів №2. Вона -  член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки краєзнавців України, член літературно – мистецького об’єднання імені Василя Стуса, переможець творчого конкурсу імені правозахисника Олександра Гетьмана, автор та співавтор багатьох збірок. 
         Її книги хвилюючі, високопатріотичні, відверті й щирі, багатожанрові та художньо досконалі. ЇЇ герої дихають жагою до життя і водночас боротьбою за право гідно жити. Діти плакали, слухаючи твори Анжели Анатолівни про війну на Сході.
         Після завершення заходу присутні ще довго не покидали стін бібліотеки. Діти, учні  7- класу ЗОШ №3 роздивлялися книги та експонати книжкової виставки,  засипали запитаннями Віктора Івановича.

         Із прагненням змінити світ на краще запрошенні покинули стіни бібліотеки для дітей.
Немає коментарів:

Дописати коментар