понеділок, 29 січня 2018 р.

Україна згадує 100 років бою під Крутами

29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Цей приклад самопожертви молоді багато в чому нагадує подвиг Небесної Сотні та "кіборгів".
До цієї визначної дати  у дитячій бібліотеці відбувся захід, присвячений 100-річчю подвигу Героїв Крут . На початку зустрічі директор бібліотеки ознайомила  учнів 7-Б класу ЗОШ  №4 (клас.керівник  Плахотнюк І.А.)  про історичну роль загибелі студентського куреня під Крутами як символу патріотизму і жертовності у боротьбі за вільну Україну.

Працівники бібліотеки провели історичну подорож в минуле «Героїка трагедії Крут».Круголькова  Ірина   та Величко Ірина  читали  вірші.Аудиторії був презентований відеорепортаж “Бій під Крутами: 100 років пам’яті”.Пам'ять всіх героїв, які віддали своє життя заради національної ідеї, була вшанована у бібліотеці хвилиною мовчання.
Учасники  мали можливість познайомитись із літературою на тему дня «Над Крутами сурми сурмлять»

Організаторам заходу вдалося достукатися до кожного дитячого серця та донести до юних українців інформацію про цю важливу для країни подію.

Немає коментарів:

Дописати коментар