вівторок, 4 червня 2019 р.

Веселковий світ дитинства

       Ось уже майже 70 років 1 червня світова громадськість відзначає світле і надзвичайно гуманне свято дитинства - Міжнародний день захисту дітей. В країні дитинства мешкають маленькі мрійники, сонячні  та наймиліші в світі діти - наше майбутнє. Тож для самих читаючих діток в районі і місті Хмільницькою районною дитячою бібліотекою було проведено бібліошоу "Веселковий світ дитинства".  Всі учасники свята  активно брали участь в  іграх і розвагах, літературних  вікторинах. Особливо весело проходили ігри в парі читач-бібліотекар. Цікавим дійством  стала театралізована імпровізація  експромт-казки " У тридев'ятому царстві", у якій діти за декілька хвилин створили веселу і яскраву виставу.       Також присутніх гуморесками потішили бібліотекарі Надія Біла та Валентина Грицишина. 


     Концертну програму було організовано читачами-активістами Чиж Аліною, Шевчук Ольгою, Тадеощуком Олександром, Соловей Анастасією, вихованцями Хмільницької школи мистецтв Парсяк Сабріною, Червінською Діаною, Лісовим Михайлом.      Оскільки свято проходило в стінах бібліотеки, ведуча бібліотекар Коляда Л.Г. провела огляд книжкової виставки
 " У книги немає канікул", де поселились балакучі закладки, які допоможуть по кольору визначити жанр книги.    Також присутні мали змогу насолодитися красою виставки "Скарбниця дитячих фантазій", на якій були представлені творчі роботи членів гуртка паперопластики, -  керівник гуртка Паламарчук Л.В.(центр дитячої та юнацької творчості).  

       Не пройшла повз увагу учасників свята і креативна фотовиставка "Дитинства пора золота", організована в фойє бібліотеки.  Вона буде  радувати відвідувачів протягом літа.    І найприємнішою частиною свята стало нагородження найкращих читачів району і міста. Цю місію виконала директор КЗ "Хмільницька районна дитяча бібліотека" Куцкір О.В. з найкращими побажаннями: міцного здоров'я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння  з боку батьків, сяючих посмішок і, звичайно ж, побільше прочитаних книг.  
 
   Як завжди, наша бібліотека  гостинна, тому по завершенню дійства дітей запросили до солодкого столу.

    Ми вдячні всім за співпрацю та взаєморозуміння.

Немає коментарів:

Дописати коментар