понеділок, 29 січня 2024 р.

Мужність героїв Крут. Пам'ятаємо.

       29 січня 1918 року біля невеличкої станції Крути на Чернігівщині сталася трагедія, яка сколихнула і пробудила всю Україну. У цей день 300 юнкерів, студентів і гімназистів віддали все, що мали: молодість і життя за Волю України, вступивши у нерівний бій з 5-ти тисячною більшовицькою армією. Патріотичний захід "Мужність героїв Крут. Пам'ятаємо", який пройшов у відділі обслуговування дітей з учнями Ліцею №1, 7-В класу (класний керівник Морозова В. В.), був присвячений пам'яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами. Ведучі заходу бібліотекар Коляда Л.Г. та бібліотекар Ліцею №1 Веліжинська Л.П. в доступній для дітей формі розповіли про ті трагічні і водночас героїчні події. А поетичне слово з уст учнів додало осмислення  подвигу юнаків України в ім'я своєї Вітчизни.

Перегляд документального фільму "Крути . Пишемо історію.", та ознайомлення з книжково - ілюстративною експозицією "Крути: і сум, і біль, і вічна слава" дали можливість усвідомити, що бій під Крутами - це символ непохитності, патріотизму  та всеосяжної любові до Батьківщини.    

   Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять полеглих під Крутами і тих хто загинув внаслідок збройної агресії росії проти України в наш час. 

 Перекликом у часі стало виконання гімну України "Ще не вмерла України і слава,  і воля"
Немає коментарів:

Дописати коментар