середа, 30 березня 2022 р.

НАЦІЯ, ЯКА ЧИТАЄ - НЕПЕРЕМОЖНА!

 Під таким гаслом з 23 березня по 1 квітня проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання - 2022. Відділ обслуговування дітей розуміючи, що сьогодні, як ніколи важливо докласти усіх зусиль, щоб відволікти дітей від страшної реальності, наповнили Тиждень читання різними формами роботи.  

   Заспокоїтись, самоствердитись, зануритись у чарівні фантастичні світи, а також пізнати історію України допоможуть нашим читачам книги, які  ретельно підібрані бібліотекарями на  книжковій  виставці "Нація, яка читає - непереможна." Під час презентації цієї виставки  присутні переконалися, що у нас є що читати і є кого читати.Упродовж тижня, юні користувачі мали можливість взяти участь у створенні патріотичного квіткового колажу "Український воїне, тобі дарують діти оці весняні квіти!", хто бажає може долучитись до цієї акції. 
Для любителів мандрів в читальній залі організовано "Віртуальні подорожі Україною", за допомогою яких, можна опинитися у карпатських лісах, стародавніх замках чи за кулісами оперних театрів на вибір.

 Провели відео майстер - клас "Закладка в книгу своїми руками".

 Також з батьками ведеться інформативна розмова "Як і що читають ваші діти", адже читання допомагає розширити кругозір дитини і сприяє  розвитку,  від цього залежить її майбутнє. 

  Попри всі негаразди, які спіткали нашу країну, читачі-діти місцеві і тимчасово переміщені можуть, як завжди, розраховувати на підтримку, розуміння, пораду та просто добре слово від бібліотекарів.

З КНИГОЮ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар