середа, 9 березня 2022 р.

Єднаймо душі словом Кобзаря

 

Сьогодні, у такий тривожний і важкий  час війни з російським агресором, коли стали на захист за волю України, за свою рідну землю відважні наші воїни ЗСУ, мирні люди, ми, нащадки, вшановуємо пам’ять великого сина і пророка України Тараса Григоровича Шевченка.

208 років минає від дня народження поета, але й зараз лунає під синім небом України щире слово її вірного сина: «… І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі…»

Любов Шевченка до Батьківщини була безмежною, як наша рідна земля. Уся творчість Великого Кобзаря зігріта цим великим почуттям. Кожне слово поета суголосне нашому часу, він є символом правди, волі,  поваги до людини.

Запрошуємо усіх, хто має можливість  і бажання, у цей нелегкий час, відвідати відділ обслуговування дітей КЗ «Бібліотека для дорослих», щоб ознайомитись з книжково-ілюстративною виставкою «Єднаймо душі словом Кобзаря», а також переглянути ретро-книги  великого поета.

    З плином часу все більше переконуємося, що творчість Кобзаря – то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців. Будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до України, який запалив поет своїми безсмертними творами. То ж читаємо, надихаємося пророчими віршами: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!»

Немає коментарів:

Дописати коментар